Gratuluji, jste na nejlepší cestě ke zdravému tělu a mysli.

Od začátku cesty ke šťastnému a úspěšnému životu vás dělí jedna konzultace.

DŮLEŽITÉ:

#1 Do 24h uhraďte částku 1200 Kč / hod na bankovní účet č. 107-3776580237/0100 a zašlete mi prosím potvrzení o platbě.

#2 Zapište si prosím čas a termín schůzky a vytvořte si upozornění. Můj čas (a určitě i váš) je značně omezen a při neúčasti na schůzce (bez omluvy) bohužel druhou šanci již mít nebudete. Proto se prosím dostavte včas.

#3 Před schůzkou vám zašlu odkaz na Google Meet, kde proběhne konzultace, pokud nemáte účet na Google, tak si ho prosím v předstihu založte. Pokud chcete konzultaci přes jinou platformu, tak mi dejte s předstihem vědět. Děkuji a těším se na Vás! 🙂

Kdo vám bude pomáhat na vaší cestě k vysněnému životu?

Mé jméno je Mirek. Kdysi dávno jsem se rozhodl být informatikem, předávat lidem informace. Aby tomu tak bylo, prošel jsem v průběhu cca 30 let procesem hledání zdrojů informací jak z tohoto světa, tak i mimo něj. Základním kritériem, pro mnou přijímaných a vyhodnocovaných informací, je jejich posuzování z vícero zdrojů, minimálně však třech. Při setkáních s lidmi jsem si čím dále více uvědomoval, jak je důležité řídit se zásadami kritického myšlení.

Devadesátá léta minulého století byla plná příležitostí, nových informací, pracovních úspěchů, ale i následných pádů. Intenzivně jsem hledal odpovědí na to, proč a jak se to vše děje nám a světu. Poznal jsem přírodní zákony, strukturu Stvoření a svou cestu vším tím.Ověřoval jsem si nabyté informace o přírodních zákonech na sobě, druhých a na okolí. Seznámil jsem se s duchovními příčinami nemocí a aplikoval jsem je na sobě a lidech kolem sebe. Uvědomoval jsem si, že k uzdravování těla je potřeba i alternativního přístupu a hledal ty nejúčinnější přírodní preparáty, případně pro zesílení jejich účinků i ozdravné kúry několika produktů. 

Čerpal jsem a čerpám i z klientských referencí a recenzí distributorů. Poradenství vnímám jako hledání příčiny v nerovnováze mezi psychikou a tělem. Je-li zdravá mysl, je zdravé i tělo.

Přitahoval mne i mimozemský život a výsledkem toho byly posílené obavy a strachy z nechtěného setkání s UFO. V živém snu z takového nechtěného setkání se mi odrazily tyto mé obavy a strachy tak věrně, že jsem zintenzivnil hledání Pravdy. Dosavadní vědění postačovalo pouze k tomu, že jsem tyto obavy a strachy potlačil, vytěsnil.

A pak nastala Covidová doba. Měl jsem za to, že mne se to netýká, nicméně tu a tam se objevily obavy a strachy a tam, kde bylo slabé místo s přenosem covidu od rodinných příslušníků, nakonec covid došel i k nám domů. První týden jsem ho potlačoval, ignoroval, ale druhý týden se naplno projevil. Vše dobře dopadlo, ale zůstaly ve mně obavy a strachy o zdraví těla. Potlačit, vytěsnit, to mi šlo.

A tak jsem dále hledal. A kdo hledá, najde, a tak jsem se skrze P. Žywcoka setkal s knihou Kurz zázraků. Absolvoval jsem roční kurz s touto knihou a všechny mé otázky byly odpovězeny, dostavil se boží mír a klid. Díky této knize jsem odpustil všemu, všem a zejména sám sobě. Jak se píše v této knize, STRACH ODSUZUJE A LÁSKA ODPOUŠTÍ.

Během studia knihy Kurz zázraků jsem si uvědomil, že můj celoživotní proces hledání Pravdy byl procesem hledání Lásky. Absolvoval jsem i půlroční kurz Cesty srdce a našel cestu ke svému JÁ, a tím i k Bohu. Je úžasné být čím dále více ve stavu TADY A TEĎ, vědomě prožívat proces tvoření, projevování synchronicit a zázraků.

Završením této mé cesty učení se byl měsíční kurz Uzdravení mysli. Všemu, čemu jsem se v životě naučil, jsem odpustil a pustil to, odevzdal to Bohu.  Jde o debordelizaci mysli, o její přeprogramování, tak jako u PC. Je to intenzivní tréning, odstranit z mysli vše staré, a nedovolit tomu se vracet. Odpuštěním a puštěním všech strachů z minulosti přestaneme vytvářet strachy z budoucnosti. Pak jsme čím dále více TADY A TEĎ. A pokud něco přijde, tak už vím, jak na to, jak opět dosáhnou stavu klidu a míru.