Pokročilé doplňky stravy

V čem vám mohou pomoci, proč je používáme a jaké vybíráme?

Pokročilé doplňky stravy, o kterých doktoři ani netuší, že existují...

Pojem doplňky stravy přesně vystihuje, k čemu jsou určené – doplňují naši stravu. Vitaminy, minerálními látkami nebo dalšími látkami s nutričním nebo fyziologickým účinkem. A to z toho důvodu, že naše běžná strava nemusí všechny tyto látky obsahovat v dostatečném množství. S čím doplňky stravy pomáhají, jaké formy známe a co obsahují?

Doplňky stravy jsou přípravky obsahující vitaminy, minerální látky, stopové prvky a další zdraví prospěšné látky, které pomáhají našemu tělu dodávat látky potřebné pro jeho správné fungování a kondici. Tyto látky samozřejmě čerpáme především ze stravy, ta v dnešní době ale bohužel nemusí vždy obsahovat vše v potřebném množství, a to z několika důvodů:

– Naše strava není dostatečně pestrá a vyvážená.

– Na vině je složení a kvalita přijímaných potravin, které důsledkem způsobu pěstování, dozrávání, ošetření, transportu, ale i finální úpravy mění své složení a mohou přicházet o cenné látky. 

– Roli hraje i naše časová vytíženost, při které nestíháme připravovat a jíst kvalitní jídla.

Navíc žijeme často nezdravým životním stylem s nedostatkem pohybu, nadměrným stresem, ve znečištěném životním prostředí. Všechny tyto vlivy znamenají pro tělo značnou zátěž a mohou být důvodem pro potřebu doplňovat důležité látky, které v naší stravě chybí. Nabízí se právě doplňky stravy.

ALE S TAKOVÝMI DOPLŇKY SE MŮŽETE SETKAT V LÉKÁRNÁCH NEBO V KONVENČNÍCH INTERNETOVÝCH OBCHODECH,….

My však nevybíráme konvenční doplňky, s kterými se setkáte v lékárnách!

V lékárnách či na různých internetových stránkách se setkáte s tisícovkami různých doplňků stravy, které vám slíbí zázraky při pravidelném užívání.. A efekt? Žádný. Pokud ano, tak se jedná o placebo.

My však jdeme opačnou stranou a z tisícovek produktů jsme separovali pouze pár TĚCH NEJÚČINNĚJŠÍCH, které mají vysoce vstřebatelné látky, které vaše tělo dokáže okamžitě využít a nesplachujete tak své investice do… jako je to u konvenčních doplňků.

Navíc doplňky vybereme přesně pro vás, na specifický problém a nestane se tak, že byste užívali něco zbytečně. Navíc bereme velký zřetel na kvalitu a poměr ceny/výkonu.

Nemusíte tak různé doplňky srovnávat v různých obchodech a ušetříte si tak spoustu času. 

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a ověřenými dodavateli

Reference

Quisque cursus, metus vitae pharetra auctor, sem massa mattis sem, at interdum
magna augue eget diam. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus
et ultrices posuere cubilia Curae; Morbi lacinia molestie dui.
Bianca Mitchel
Fitness Model
Zvolte si jistou cestu ke zdraví

Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma

Zavoláme si a uvidíme jak vám mohu pomoci dosáhnout vašich cílů, ať už jsou jakékoli. Volba produktu je alfou a omegou, některé pokročilé doplňky stravy jsou sice doslova zázrakem, ale nesprávnou volbou produktu si můžete paradoxně ublížit. Zvolte si jistou cestu ke zdraví a ušetřete si čas, peníze a trápení.

86%

Kapacita klientů

Chcete se konečně zbavit fyzických i psychických problémů? Tak neváhejte a domluvte si konzultaci zdarma, naše kapacity budou již brzy naplněny.