Gratuluji, jste na nejlepší cestě ke zdravému tělu a mysli.

Od začátku cesty ke šťastnému a úspěšnému životu vás dělí jedna konzultace.

DŮLEŽITÉ:

Zapište si prosím čas a termín schůzky a vytvořte si upozornění. Můj čas (a určitě i váš) je značně omezen a při neúčasti na schůzce (bez omluvy) bohužel druhou šanci již mít nebudete. Proto se prosím dostavte včas.

Před schůzkou vám zašlu odkaz na Google Meet, kde proběhne konzultace, pokud nemáte účet na Google, tak si ho prosím v předstihu založte. Děkuji a těším se na Vás! 🙂

Kdo vám bude pomáhat na vaší cestě k vysněnému životu?

Mé jméno je Mirek. Kdysi dávno jsem se rozhodl být informatikem, předávat lidem informace. Aby tomu tak bylo, prošel jsem v průběhu cca 30 let procesem hledání zdrojů informací jak z tohoto světa, tak i mimo něj. Základním kritériem, pro mnou přijímaných a vyhodnocovaných informací, je jejich posuzování z vícero zdrojů, minimálně však třech. Při setkáních s lidmi jsem si čím dále více uvědomoval, jak je důležité řídit se zásadami kritického myšlení.

Devadesátá léta minulého století byla plná příležitostí, nových informací, pracovních úspěchů, ale i následných pádů. Intenzivně jsem hledal odpovědí na to, proč a jak se to vše děje nám a světu. Poznal jsem přírodní zákony, strukturu Stvoření a svou cestu vším tím.Ověřoval jsem si nabyté informace o přírodních zákonech na sobě, druhých a na okolí. Seznámil jsem se s duchovními příčinami nemocí a aplikoval jsem je na sobě a lidech kolem sebe. Uvědomoval jsem si, že k uzdravování těla je potřeba i alternativního přístupu a hledal ty nejúčinnější přírodní preparáty, případně pro zesílení jejich účinků i ozdravné kúry několika produktů. 

Čerpal jsem a čerpám i z klientských referencí a recenzí distributorů. Poradenství vnímám jako hledání příčiny v nerovnováze mezi psychikou a tělem. Je-li zdravá mysl, je zdravé i tělo.

Přitahoval mne i mimozemský život a výsledkem toho byly posílené obavy a strachy z nechtěného setkání s UFO. V živém snu z takového nechtěného setkání se mi odrazily tyto mé obavy a strachy tak věrně, že jsem zintenzivnil hledání Pravdy. Dosavadní vědění postačovalo pouze k tomu, že jsem tyto obavy a strachy potlačil, vytěsnil.

A pak nastala Covidová doba. Měl jsem za to, že mne se to netýká, nicméně tu a tam se objevily obavy a strachy a tam, kde bylo slabé místo s přenosem covidu od rodinných příslušníků, nakonec covid došel i k nám domů. První týden jsem ho potlačoval, ignoroval, ale druhý týden se naplno projevil. Vše dobře dopadlo, ale zůstaly ve mně obavy a strachy o zdraví těla. Potlačit, vytěsnit, to mi šlo.

A tak jsem dále hledal. A kdo hledá, najde, a tak jsem se skrze P. Žywcoka setkal s knihou Kurz zázraků. Absolvoval jsem roční kurz s touto knihou a všechny mé otázky byly odpovězeny, dostavil se boží mír a klid. Díky této knize jsem odpustil všemu, všem a zejména sám sobě. Jak se píše v této knize, STRACH ODSUZUJE A LÁSKA ODPOUŠTÍ.

Během studia knihy Kurz zázraků jsem si uvědomil, že můj celoživotní proces hledání Pravdy byl procesem hledání Lásky. Absolvoval jsem i půlroční kurz Cesty srdce a našel cestu ke svému JÁ, a tím i k Bohu. Je úžasné být čím dále více ve stavu TADY A TEĎ, vědomě prožívat proces tvoření, projevování synchronicit a zázraků.

Završením této mé cesty učení se byl měsíční kurz Uzdravení mysli. Všemu, čemu jsem se v životě naučil, jsem odpustil a pustil to, odevzdal to Bohu.  Jde o debordelizaci mysli, o její přeprogramování, tak jako u PC. Je to intenzivní tréning, odstranit z mysli vše staré, a nedovolit tomu se vracet. Odpuštěním a puštěním všech strachů z minulosti přestaneme vytvářet strachy z budoucnosti. Pak jsme čím dále více TADY A TEĎ. A pokud něco přijde, tak už vím, jak na to, jak opět dosáhnou stavu klidu a míru.